У КУП НАНУ відбулася вікторина «Знавці юридичної термінології»

10 Жовтня, 2014

08 жовтня 2014 р.  в рамках  святкування Дня юриста відбулася вікторина «Знавці юридичної термінології» серед студентів першого та другого курсів юридичного факультету.

Організаторами вікторини виступили кафедра теорії та історії держави і права та Наукове товариство студентів КУП НАН України.
     На вікторину завітали – декан юридичного факультету к. ю. н., доц. Бевз С. І., зав. кафедри теорії та історії держави і права к. і. н., доц. Лісова К. С., к. і. н., професор Іванов В. М., к.ю.н. доцент Чаплюк О.І., к. і. н., доц. Панасюк Р. П. та інші.
     У юридичній вікторині взяли участь три команди, а саме – «Команда молодих правників» («КМП»), команда «Феміда» та команда «Юних юристів». Всі студенти показали гарні знання з теорії держави і права. За кількістю балів перше місце посіла команда «Юних юристів».
     Команді «Юних юристів» декан юридичного факультету Бевз С.І. урочисто вручила грамоту. Всі учасники заходу отримали солодкі подарунки.

Після нагородження, декан привітала команду-переможницю та подякувала усім учасникам юридичної вікторини за дуже цікаву гру, адже усі студенти продемонстрували високий рівень знань та чудову підготовку.