У КУП НАНУ відбулася зустріч студентського активу із представниками “JunOst” Федеративної Республіки Німеччини.

27 Серпня, 2013

У рамках обміну Національного студентського союзу України та “JunOst” – «Союзу російськомовної молоді Федеративної Республіки Німеччини»  відбулася зустріч зі студентами Київського університету права Національної академії наук України.

Капустін Володимир, студент 2 курсу факультету міжнародних відносин, заступник президента Студентського парламенту університету, Рубанка Юлія, студентка 5 курсу юридичного факультету, Михальов Максим, студент 4 курсу юридичного факультету ознайомили делегацію гостей із матеріально-технічною  базою вишу, загальноуніверситетськими проектами.  У форматі  обміну передбачено  участь делегації у святкуванні Дня незалежності України.

Жвава дискусія учасників зустрічі була зосереджена навколо загальноуніверситетського  соціального проекту «Передай тепло своєї руки маленькій  дитині». Молодь “JunOst” – «Союзу російськомовної молоді Федеративної Республіки Німеччини» прибула в Україну ще й з волонтерською місією надання гуманітарної допомоги дитячим будинкам м. Одеси. Робити людям добро, щиро відгукатися на болючі проблеми інших людей, бережно відноситися до традицій своїх предків, пізнавати традиції та побут інших народів – такою має бути сучасна молода людина, пропагуючи здоровий спосіб життя, – такий підсумок мала ця зустріч.