У КУП НАНУ відбулася зустріч з директором інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України

25 Квітня, 2017

20 квітня 2017 року ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький та вчений секретар Ольга Михайленко зустрілися з директором Інституту експериментальної патології, онкології  і радіобіології ім. Р. Є. Кавецького НАН України Василем Чехуном.
    На сьогодні Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України – потужний академічний центр із значним матеріально-технічним ресурсом і кадровим потенціалом, що має 50-річний досвід роботи в галузі експериментальної і клінічної онкології.

Піч час зустрічі було домовлено найближчим часом підписати двосторонню угоду про співпрацю, a також у подальшому спільним авторським колективом підготувати малу енциклопедію медичного права.

Прес-центр КУП НАНУ