У КУП НАНУ відбулася зустріч з віце-президентом Українського союзу промисловців та підприємців

26 Березня, 2015

Крутов Василь Васильович,  віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців, доктор юридичних наук, професор  мав зустріч з ректором Київського університету права Національної академії наук України, професором Юрієм Ладиславовичем Бошицьким щодо питань співпраці.

Український союз промисловців і підприємців – найбільше в країні об’єднання організацій ділових кіл та суб’єктів економічної діяльності усіх форм і видів. Під егідою Союзу працює Антикризова рада громадських організацій у складі більше 90 всеукраїнських структур. Підприємцям надається юридична підтримка – проводяться консультації, готуються заяви, позови до судів. Під час зустрічі було обговорено питання щодо проведення майстер-класів успішними підприємцями, юристами та питання проходження навчальної практики майбутніми юристами в Українському союзі промисловців та підприємців. Василь Крутов ознайомився з новітньої матеріально-технічною базою університету, що  забезпечить проведення спільних заходів в режимі онлайн.