У КУП НАНУ відбулось віншування ветеранів та дітей Другої Світової війни

11 Травня, 2017

Війна… Народ… Перемога… Ці три слова об’єднали біль і радість багатьох поколінь.

На доручення ректора, професора Юрія Бошицького делегація КУП НАНУ віншувала почесного ректора КУП НАНУ Юрія Шемшученка, директора інституту держави і права; почесних професорів КУП НАНУ: учасника боїв Другої світової війни – Бабкіна Володимира; дітей війни Мурашина Геннадія, Сіренка Василя, а також Денисова Володимира завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, Нипорка Юрія доцента кафедри  міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України.

Студенти побажали всім міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку, запевнили, що цьогорічний День Перемоги над нацизмом слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть нам наснаги у подальшій розбудові демократичної та освіченої держави.

Важко знайти слова, щоб передати всю вдячність ветеранам та дітям війни, тому окрім привітань та слів вдячності ветеранам були вручені «Вітамінні кошики», що слугуватимуть підтримкою для здоров’я цих без перебільшення величних людей.

Інформацію підготував:
фахівець центру соціально-гуманітарної
 роботи та грантів Шупік Д.А.