У КУП НАНУ відбулося розширене засідання Студентського парламенту

13 Лютого, 2014

З метою забезпечення  змістовного студентського життя, для реалізації виконання заходів, передбачених планами первинних студентських  осередків  самоврядування КУП НАНУ 10 лютого відбулося  засідання Студентського парламенту КУП НАНУ.
   Першочерговим було питання про затвердження планів робіт комітетів культури, спорту та волонтерства, інформації та студентських пропозицій і комітету науки та студентських зв’язків. Голови зазначених вище комітетів представили проекти планів заходів на ІІ семестр 2013-2014 навчальний рік.
Серед нагальних питань на ІІ семестр було запропоновано  проведення курсів риторики та документознавства. Ініціював нагальну потребу проведення курсів Максим Михальов, голова ревізійної комісії СП, член робочої групи   юридичної клініки «Фенікс».
   У порядку денному було обговорення питання щодо проведення  15-16 травня 2014 конкурсу «Міс університет – 2014» у рамках загальноуніверситетської програми  «Майбутнє України – в руках талановитої молоді», яка діє в університеті під загальним патронатом ректора, професора Юрія Бошицького.

До обговорення питання проведення проведення Молодіжного квесту «Шевченко вчора, нині і завжди…» 19 березня, приуроченого до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка долучилися Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи; Катерина Коврик, завідувач центру культурно-дозвілевої діяльності КУП НАНУ; Наталія Чернега, помічник проректора з гуманітарної освіти та виховної роботи.
   Студентам КУП НАНУ на ІІ семестр 2013-2014 н.р. запропоновано багато різноманітних і цікавих ідей. Усі охочі можуть долучитися до обговорення запропонованих заходів і надати пропозиції СП в електронному вигляді або до скриньки пропозицій.

Президент СП КУП НАНУ
Дар`я Полінська