У КУП НАНУ відбулося урочисте вручення дипломів спеціаліста студентам центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації

14 Лютого, 2014

14 лютого 2014 року на урочистому зібранні дипломи освітньо кваліфікаційного рівня «спеціаліста» отримали випускники ценру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації та центру дистанційного навчання Київського університету права НАН України.

Урочиста церемонія з нагоди випуску відбулася у синьому атріумі університету за участю ректора, професора Ю.Л. Бошицького, проректора з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П. Левківської, декана факультету заочного та дистанційного навчання К.С. Лісової, завідувача центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації О.Р. Ткачишиної та завідувача центру дистанційного навчання В.І. Риндюк. Серед гостей заходу були присутні професорсько-викладацький склад та керівники структурних підрозділів КУП НАНУ.

З вітальним словом до випускників університету звернувся ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л. Бошицький, який наголосив на тому, що з отриманням диплому навчальний процес не закінчується. Кожний поважаючий себе юрист не повинен зупинятися на досягнутому та протягом всього життя вдосконалювати свій професійний рівень. Ректор висловив побажання не забувати про КУП НАНУ та підтримувати зв’язки зі своєю альма матер через продовження навчання в магістратурі та аспірантурі.
   Проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П. Левківська підтримала слова ректора і запропонувала випускникам приєднатися до Асоціації випускників Київського університету права, щоб не розривати зв’язки з КУП НАНУ та сприяти спілкуванню між собою після отримання дипломів.
   Далі з теплими словами привітання виступили завідувач центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації О.Р. Ткачишина та завідувач центру дистанційного навчання В.І. Риндюк. В.І.Риндюк підкреслила, що навчання студентів на дистанційній формі навчання, крім отримання знань в юридичній сфері, також дало можливість сформувати такі важливі в професійному зростанні навички як самоорганізація, самонавчання, саморозвиток.
   Декан факультету заочного та дистанційного навчання К.С. Лісова приєдналася до всіх висловлених побажань та привітань зазначивши: “Вручення дипломів в КУП НАНУ – це визначна подія, оскільки це є остаточне підбиття підсумків роботи професорсько-викладацького складу та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці”.

Кульмінацією свята стало вручення довгоочікуваних дипломів всім винуватцям заходу. Почесну місію вручення дипломів взяв на себе ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький. Випускників, які отримали дипломи з відзнакою було нагороджено подарунковими комплектами видань університету.
   Після отримання дипломів від імені студентів, нині випускників та дипломованих фахівців в галузі юриспруденції виступили староста курсу Міщенко Світлана Миколаївна, студент Чехута Юрій Андрійович та випускник центру дистанційного навчання Ді Фент Валерійович. В своїх виступах випускники подякували за високий рівень отриманих знань в галузі права, відзначили високий професійний рівень викладачів КУП НАНУ та зазначили, що будуть рекомендувати навчатися в нашому університеті своїм знайомим та близьким.

Після завершення урочистостей випускники та професорсько-викладацький колектив зробили фотографії на згадку про цю подію.