У КУП НАНУ відбулося урочисте закриття персональної виставки картин кримського художника Олексія Спольського.

13 Квітня, 2012

У рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді» за ініціативи Ю.Л. Бошицького, ректора, професора, Заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів в період з 21.03.12 по 13.04.12 року проходила презентація персональної виставки картин кримського художника Олексія Спольського.

Захід мав інформаційний та духовно –збагачувальний  характер  і був спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного мистецтва.

Виставка викликала  неабиякий інтерес студентства, тому, було прийнято спільне рішення  щодо проведення 13 квітня 2012 року в стінах КУП НАН України урочистого закриття виставки картин кримського художника.

Під час своєї промови ректор зосередив увагу присутніх на актуальності та важливості даного проекту для студентів-правознавців та тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства.

Гостями університету в цей день були відомі правознавці, науковці, представники різних організацій, а саме:
Голова Союзу юристів України, В.О.Євдокимов; Президент Інституту правової політики, Міністр юстиції України 2007 – 2010 рр.,  М.В. Оніщук; радник Міністерства внутрішніх справ України, екс-Прем’єр-міністр України, В.В.Дурдинець; доктор права, професор Пенсільванського університету  Вільям Батлер (США); Постійний представник Верховної Ради у Конституційному  Суді України, завідувач відділу зв’язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України, А.О.Селіванов; Начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, І.В. Вєтров;  Суддя  Конституційного суду України, В.М. Кампо та Перший секретар Посольства Республіки Болгарії в Україні Веселін Узунов.

Після цього виставку картин кримського художника Олексія Спольського буде перевезено до Рівненського інституту Київського університету права НАН України, де протягом певного часу студенти та співробітники інституту зможуть милуватись чудовими, яскравими  пейзажами кримської  природи.

Сарських О.П.