У КУП НАНУ відбулося установче засідання та вибори керівництва студентського клубу університету «Єврострім»

8 Травня, 2015

8 травня в КУП НАНУ відбулося установче засідання та вибори керівництва студентського клубу університету «Єврострім». Спеціаліст відділу міжнародних зв’язків та грантів С.А.Харчук окреслив основні завдання клубу щодо інтеграції студентства університету до світового студентського руху, встановлення горизонтальних зв’язків з студентами закордонних вищих навчальних закладів, підготовки майбутніх лідерів у сучасному глобалізованому суспільстві, напрацювання студентами практичних навичок у міжнародній діяльності, створення на базі університету міжнародної команди студентів, викладачів, науковців як КУП НАНУ, так і всіх тих, хто бажає приєднатися до студентського руху університету. Завідуючий кафедрою іноземних мов А.В.Ожоган підкреслив необхідність прямих контактів з іноземними студентами для розширення світогляду, пошуку нових можливостей, удосконалення знань іноземних мов, підтримання дружніх відносин з іноземними студентами.

Протягом засідання представники студентства університету відкритим голосуванням обрали К.Р.Величка Президентом, В.В.Капустіна Заступником президента та Т.В.Горбонос секретарем клубу. Також студенти домовилися створити Раду клубу, до якої входитимуть по одному представнику з кожної групи університету.