У КУП НАНУ відбулося відкриття конкурсу стінних газет студентів I та II курсів факультету правознавства та міжнародних відносин на тему: «Визначні юридичні постаті»

13 Жовтня, 2015

У рамках святкування Дня юриста 8 жовтня 2015 року за ініціативи  завідувача кафедри д.ю.н., проф. Кінащук Л.Л. та викладачів к.ю.н., доц. Чаплюк О.І. та к.і.н. Панасюка Р.П. кафедри теорії та історії держави і права відбувся конкурс стінних газет студентів I та II курсів факультету правознавства та міжнародних відносин на тему: «Визначні юридичні постаті»

Виставку відвідали проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Чернецька О.В. та проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Г. П., завідувач кафедри теорії та історії  держави і права д.ю.н., проф. Кінащук Л.Л., доцент кафедри теорії та історії держави і права Панасюка Р. П. та інші.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулась проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Чернецька О.В., яка підкреслила, що даний конкурс є сьогодні дуже актуальний, адже студенти долучилися до вивчення біографій відомих постатей української юриспруденції другої половини XIX – початку ХХ ст. та їхньої наукової діяльності.

Проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Г. П., подякувала студентам за активну участь у підготовці конкурсу стінних газет, наголосивши на творчому та креативному оформленні робіт.

Студенти, які перемогли у конкурсі, були нагороджені від імені ректора, професора КУП НАНУ Бошицького Ю. Л. почесними грамотами учасника конкурсу.

За результатами конкурсу завідувач кафедри д.ю.н., проф. Кінащук Л.Л. оголосила переможців конкурсу :

I місце – Нежурко О.Ю.;

II місце – Кобець К.О.;

III місце – Ловчикову В.В.