У КУП НАНУ відбулося вручення дипломів державного зразка випускникам 2017 року

10 Липня, 2017

07 липня 2017 року в Київському університеті права Національної академії наук України  відбулося вручення дипломів державного зразка випускникам 2017 року, що завершили навчання за  освітніми ступенями бакалавр і магістр денної та заочної форми навчання.
     З вітальним словом до присутніх звернувся Юрій Бошицький, ректор КУП НАНУ, професор, Заслужений юрист України, який зазначив: доповідь.

Багато теплих слів і побажань випускникам висловили і поважні гості, які були запрошені на церемонію вручення дипломів, зокрема: Юрій Шемшученко – почесний ректор Київського університету права НАН України, директор Інституту держави і права імені В.М.Корецького, академік Національної академії наук України; Міхал Швантнер – директор департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності, почесний доктор КУП НАНУ; Рената Бакарова – координатор відділу передачі результату досліджень та ноу-хау на практиці університету  Павола Йозефа Сафаріка (Кошице, Словачинна); Моххамед Аль Габбал, консультант ВОІВ (Швейцарія, Женева); Юрій  Кармазін – Сенатор міжнародного Парламенту безпеки миру, народний  депутат чотирьох скликань, Заслужений юрист України, доктор філософії, професор, почесний доктор КУП НАН;Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської республіки в Україні (2001  – 2010 р.р.) Алієв Талат Мусєїб оглу, доктор філософії кандидат політичних наук, професор; Раханський Анатолій, народний депутат України 2, 3, 4 скликання, Почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи; Радзіховський Анатолій – Президент Всеукраїнського благодійного Фонду соціального захисту працівників та ветеранів інформаційної сфери, Заслужений діяч науки і техніки України; ієромонах Афанасій (Стрельцов) – аспірант Київської Духовної  академії Української Православної Церкви.

Під час проведення урочистостей прозвучав Гімн України та духовний гімн «Боже, Великий-Єдиний» у виконанні солістки ансамблю бандуристів Держтелерадіо України Катерини Коврик.

Вітаючи випускників, ректор зазначив, що знання, отримані в Київському університеті права НАН України, мають стати дороговказом та повноцінною основою професійної діяльності задля утвердження цінностей, ідеалів ПРАВА та наголосив, що адміністрація, професорсько-викладацький склад вузу пишається й радіє успіхам і  досягненням вчорашніх студентів, а двері університету завжди залишаються відкритими для своїх випускників.

Прес-центр КУП НАНУ