У КУП НАНУ відбулося вручення дипломів магістрам-учасникам Спільної болгарсько-української програми

24 Липня, 2015

23 липня 2015 року у Київському університеті права Національної академії наук України відбулося вручення дипломів магістрам – учасникам Спільної болгарсько-української  програми підготовки магістрів Київського університету права НАН України і Варненського вільного університету імені Чорноризця Храбра (Програма). Програма надає унікальну можливість бакалаврам КУП НАН України продовжити здобуття вищої освіти у державі-члені ЄС (Болгарії) і отримати диплом магістра Варненського вільного університету ім. Чорноризця Храбра європейського зразка, а також навчатися одночасно у двох університетах – Київському університеті права НАН України і Варненському вільному університеті ім. Чорноризця Храбра, – здобуваючи при цьому по закінченню курсу навчання дипломи магістра обох вузів. Варто відзначити, що з жовтня 2011 року близько 40 студентів Київського університету права НАН України взяли участь у Програмі, а у цьому році керівництво і весь викладацький склад КУП НАНУ із завершенням курсу навчання  має приємність привітати 12 дипломантів.

Церемонію вручення дипломів було відкрито вітальним словом ректора КУП НАН України, професора Ю.Л. Бошицького. Ректор КУП НАН України відзначив, що функціонування Програми обумовлене, в першу чергу, бажанням відкрити студентам КУП НАН України ширші можливості для працевлаштування на територіях держав-членів ЄС. Вступ України у ЄС є виключно питанням часу, проте українській молоді вже сьогодні мають бути доступні у повній мірі переваги здобуття вищої освіти у кращих університетах Європи.

Почесним гостем заходу став професор Варненського університету ім. Чорноризця Храбра Петер Христов. У своєму зверненні до випускників професор Христов підкреслив, що Варненський вільний університет ім. Чорноризця Храбра нагороджено відзнакою ECTS Label за успішну імплементацію Європейської системи переведення і накопичення кредитів. Це безсумнівно підкріплює статус Варненського вільного університету  як вищого навчального закладу європейського ґатунку. Крім того, Варненський вільний університет ім. Чорноризця Храбра нагороджено відзнакою DS (Diploma Supplement) Label, що підтверджує відповідність додатків до дипломів бакалаврів та магістрів стандартам Ради Європи, ЄС і ЮНЕСКО.

Преамбулу церемонії вручення підсумували привітання проректора з соціально-гуманітарних питань КУП НАНУ Г. П. Левківської і координатора Програми в КУП НАН України, доцента кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАН України О.М. Поліванової.
     На завершення студенти КУП НАНУ висловили подяку ректору Київського університету права, професору Ю.Л. Бошицькому, а також професору Варненського вільного університету ім. Чорноризця Храбра Петеру Христову, за підтримку започаткування і внесок у розвиток Спільної болгарсько-української програми підготовки магістрів. Завдяки успішній участі у Програмі переважна більшість дипломантів вже працевлаштовані і демонструють як відмінні знання своєї справи, так і беззаперечну відповідність займаним посадам.

Шановні магістри! Прийміть наші найщиріші привітання!
Нехай отриманий Вами сьогодні диплом стане плацдармом створення
Вами не тільки багатства матеріального, а й духовного – задля миру,
стабільності і процвітання нашого народу,
 суспільства і держави в цілому! Зі святом Вас!

матеріал підготувала
доцент кафедри міжнародного права та
порівняльного правознавства, к.ю.н. О.М. Поліванова