У КУП НАНУ відбулося вручення сертифікатів випускникам підготовчого відділення

11 Липня, 2014

11 липня 2014 року в Київському університеті права НАН України відбулася церемонія вручення сертифікатів випускникам підготовчого відділення.
   За дорученням ректора, професора Юрія Бошицького, в церемонії взяли участь  т.в.о. ректора Володимир Бойко, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Олена Чернецька, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Галина Левківська, завідувач підготовчого відділення університету Марія Яшарова, президент студентського самоврядування Дар’я Полінська.

У своєму вітальному слові  Марія Яшарова наголосила, що викладачі Київського університету права роблять усе можливе, щоб студенти здобули якісну освіту, яка відповідає міжнародним стандартам і мали додаткові можливості для особистого та професійного розвитку, привітала випускників з успішним закінченням навчання на підготовчому відділенні та побажала подальших успіхів .
   Кожен з присутніх мав змогу привітати випускників та побажати наснаги, нових звершень.

У рамках загальноуніверситетської програми «Формуємо власну бібліотеку зі студентської лави», що діє за підтримки ректора Юрія Бошицького, випускники отримали подарункові набори книжок.
   Після церемонії вручення випускники підготовчого відділення були запрошені до приймальної комісії для подачі документів на вступ до університету.

Церемонія проходила в системі он-лайн, що дало можливість долучитися до даного заходу ширшому колу молоді.