У КУП НАНУ відбулося закриття виставки стін-газет студентів I курсу юридичного факультету на тему : «Видатні українські юристи другої половини XIX – початку XX»

10 Жовтня, 2014

У рамках святкування Дня юриста 10 жовтня 2014 року за ініціативи кафедри теорії та історії держави і права відбулося закриття виставки стін-газет студентів I курсу юридичного факультету на тему : «Видатні українські юристи другої половини XIX – початку XX»

Виставку відвідали проректор з соціально-гуманітарних питань Левківська Г. П., декан юридичного факультету Бевз С. І., завідувач кафедри теорії та історії  держави і права  Лісова К. С., доцент кафедри теорії та історії держави і права Панасюк Р. П. та інші.
     З вітальним словом до учасників виставки звернулась декан юридичного факультету Бевз С. І., яка підкреслила, що дана виставка є сьогодні дуже актуальною, адже студенти-першокурсники долучилися до вивчення біографій відомих постатей української юриспруденції другої половини XIX – початку ХХ ст. та їхньої наукової діяльності.

Проректор з соціально-гуманітарних питань Левківська Г. П. подякувала студентам за активну участь у підготовці виставки стін-газет, наголосивши на творчому та креативному оформленні робіт. Галина Петрівна запропонувала допомогти студентам І курсу Рівненського інституту КУП НАНУ організувати аналогічну виставку в листопаді 2014 р.

Всі студенти, які взяли участь у виставці, були нагороджені від імені ректора, професора КУП НАНУ Бошицького Ю. Л. почесними дипломами учасника виставки.