У КУП НАНУ відбулись загальні студентські збори щодо висунення кандидатів на посаду президента студентського парламенту

13 Листопада, 2015

В понеділок, дев’ятого листопада, у стінах Київського університету права НАН України відбулись загальні студентські збори щодо висунення кандидатів на посаду президента студентського парламенту. Серед присутніх були делеговані студенти від кожної групи, студентський парламент VI каденції, а також головуючі. Оскільки явка становила більше 15% усіх студентів університету (стаціонарної форми навчання), то збори вважаються такими, що відбулись. Кожному учаснику після реєстрації було видано мандат, котрий надавав право голосу.

Після урочистої частини студентство Київського університету права НАН України заслухало звіти президента студентського парламенту Олександра Даценка та членів студентського парламенту та одноголосно їх ухвалило. У презентації Олександра Даценка студенти почули звіт за цілий рік та побачили фотозвіт у вигляді презентації, які, безсумнівно, були схвалені студентською спільнотою.

Серед кандидатів, що претендують на посаду президента студентського парламенту було висунуто наступні кандидатури: Буфан Василь, Опря Дар’я та Волошина Катерина. Кожен з кандидатів сказав своє вступне слово та озвучив основні засади своєї передвиборчої програми.

На сам кінець варто зазначити, що збори проходили в теплій та дружній атмосфері,Важливо, що засідання проводилося виключно студентами, без участі адміністрації, що підкреслює єдність та незалежність органів студентського самоврядувння в КУП НАН України.