У КУП НАНУ відбулися судові дебати

23 Березня, 2016

17 березня на базі Київського Університету Права НАН України членами Студентського парламенту КУП НАНУ було проведено судові дебати з цивільного права та процесу. Фабула справи була присвячена проблемі товарно – грошових відносин.
     Пропозиція щодо проведення судових дебатів була ініційована Куліковською Вікторією, головою комітету науки СП КУП НАНУ під час зустрічі студентів ІІ курсу з ректором, професором Юрієм Бошицьким, який підтримав проведення даного заходу.
     Роль суддів виконували: Невінчаний Микола, студент 3-го курсу ПБ, Буфан Василь, студент 2-го курсу ПБ, заступник президента Студентського парламенту КУП НАНУ та Теплова Катерина, студентка 5-го курсу магістратури. У ролі судового розпорядника був Поперечний Дмитро, студент 1-го курсу МП, голова комітету культури та дозвілля Студентського парламенту КУП НАНУ.

Позивачем та представником позивача виступали Куліковська Вікторія, студентка 2-го курсу ПБ, голова комітету науки Студентського парламенту КУП НАНУ та Полінська Дар’я, студентка 4-го курсу МП та голова Ревізійної комісії Студентського парламенту КУП НАНУ.  Відповідача та його представника грали Рамазанова Лейла, студентка 1-го курсу МП, секретар Студентського парламенту КУП НАНУ, та Чигирин Юлія, студентка 4-го курсу МП. Роль свідків виконували: Джафарова Єльнара, студентка 1-го курсу ПБ, Ільєнко Анна, студентка 1-го курсу ПБ, Псьота Ярослав, студент 1-го курсу МП, та Махмудов Єміль, студент 2-го курсу МП.

Студенти проявили високий рівень організованості та глибокі знання проблем цивільного і сімейного права, а сама справа викликала жвавий інтерес у присутніх слухачів.

Махмудов Еміль,
голова комітету інформації