У КУП НАНУ відбулися урочистості з нагоди Дня юриста

9 Жовтня, 2014

Це свято відзначають  в Україні з 1997 році за відповідним указом президента України. Професійне свято всіх, хто пов’язаний із захистом прав і свобод громадян України.
     Ця професія важлива для утвердження демократичних цінностей в суспільстві, принципу верховенства права, для захисту інтересів кожної людини та підвищення загального рівня правової свідомості в країні.

На урочистому зібранні ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький у вітальному слові зробив короткий екскурс вирішених нагальних проблем колективом,  відзначив почесними грамотами за творчу працю, особистий вагомий внесок у розвиток юридичної освіти та з нагоди Дня юриста.
     Від Національної академії педагогічних наук України за заслуги в розвитку освіти і науки України, пов`язані з інноваційним поступом нашої країни нагородила ректора Юрія Бошицького медаллю «Ушинський К.Д.»

У заходах взяли участь поважні гості: Гультай Михайло Мирославович –  Суддя Конституційного Суду України, доктор юридичних наук; Богатир Володимир Вікторович – Керуючий партнер Адвокатського обєднання  «Богатир та Партнери», кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України; Безчастний Віктор Миколайович – Ректор Донецького юридичного інституту МВС України; Ігумен Сільвестр (Стойчев), викладач Київської духовної академії і семінарії.

На клопотання ректора за духовний розвиток молоді, вагомий внесок у розвиток юридичної освіти представники КУП НАНУ били відзначені Орденом Варвари Великомучениці.
     На завершення від студентів прозвучало музичне вітання Ярини Демків та лауреата міжнародних конкурсів Катерини Коврик.
Студенти провели конкурс стінгазет «Відомі юридичні постаті України» та виставку флористики «Золотий букет України: осінні барви незалежності», приурочивши свої доробки Дню юриста.

В духовному храмі Нестора Літописця відбулася молебень на честь Святого Сергія – покровителя тих, хто навчається, Нестора Літописця – покровителя освітян, ректора – керівника університету та всіх працівників і студентів КУП НАНУ, за мир у Незалежній Україні.