У КУП НАНУ відбулися вибори президента Студентського парламенту

22 Жовтня, 2013

17 жовтня у Київському університеті права Національної академії наук України відбилися вибори Президента студентського парламенту. Право очолити Студентський парламент виборювали троє кандидатів:

• Полінська Дар`я – ІІ курс міжнародного факультету;
  • Клименко Ігор –  І курс юридичного факультету;
  • Замятін Микита – І курс юридичного факультету.

Вибори президента Студентського парламенту в КУП НАНУ  третій рік поспіль проходять під гаслом: «Від прозорих виборів президента Студентського парламенту – до прозорих виборів у всіх гілках влади держави».

Для майбутніх юристів дана подія сприяє застосування на практиці теоретичних знань, здобутих на лекціях  профільних предметів у виші.
Виборча дільниця №001 – СП (так умовно назвали студенти) мала всю необхідну атрибутику: урну для голосування, кабіну для вирішення спірних питань, бюлетені, списки виборців, члени виборчої комісії були затверджені на загальних зборах.
   Спостерігачі проходження прозорих виборів  були представлені не тільки студентами із інших вишів столиці, а й від Ради ветеранів Святошинського району, з організацією яких є підписаний меморандум про співпрацю.
   Усі кандидати неймовірно хвилювалися перед офіційним оголошенням результатів.  Із значною  перевагою на виборах Президента Студентського парламенту із гаслом «Президента обирає студентство!  Президент не підведе студентів!» перемогла Дар’я Полінська, студентка ІІ курсу, факультету міжнародних відносин.
   Ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький наголосив, що цьогорічні кандидати усі гідні бути обраними, і всі вони, незалежно від виборів співпрацюватимуть далі у Студентському парламенті.

Успіхів новому Президентові Студентського парламенту  у його починаннях, новаторствах, та  продовженні реалізації традицій, започаткованих Олексієм Лутаком, Марією Осядлою, Олександром Малюком, Іллєю Шляховим. Студенти сподіваються, що президент  не підведе студентів!

Наталія Чернега, помічник проректора
з гуманітарної освіти та виховної роботи