У КУП НАНУ відбулися вибори президента студентського парламенту

8 Листопада, 2012

У КУП НАН України відбулися вибори президента студентського парламенту. Третій рік поспіль вибори проходять під гаслом: «Від прозорих виборів президента студентського парламенту – до прозорих виборів у всіх гілках влади».
    Відповідно до положення «Про вибори президента студентського парламенту КУП НАНУ» на загальноуніверситетських зборах було затверджено кандидатури на посаду президента студентського парламенту: Дєєва Олексія, Михальова Максима, Піменова Олега, Ткаченка Антона, Шляхова Іллі.
    Особливістю цих виборів є те, що студенти мають можливість практично застосувати здобуті знання із теоретичних юридичних дисциплін під час проведення даного заходу (на міні-виборчій дільниці вишу).
     Під час проведення голосування на студентській виборчій дільниці була присутня Ніна Карпачова, професор кафедри конституційного та адміністративного права КУП НАНУ, уповноважений Верховної Ради України з прав людини (1996-2012рр). Вона привітала учасників студентської виборчої компанії, побажала студентам, що мають право голосу – зробити правильний вибір, членам виборчої комісії – прозорого проведення виборів, а кандидатам, суб’єктам виборчого процесу – гідної перемоги. Ніна Капачова  зазначила, що кожен із нас повинен пам’ятати: до перемоги ми можемо прийти лише через навчання, ґрунтовні знання та глибокі переконання. Саме це і зазначено на логотипі нашого унівеситету – discere est vincere.

Серед незалежних спостерігачів на студентській виборчій дільниці були присутні: представники Ради ветеранів 8 мікрорайону Святошинського району м. Києва, Академії муніципального управління, Національної академії Служби безпеки України, Рівненського інституту КУП НАНУ, Київської духовної академії та семінарії.
     Результати виборів були оперативно оголошені у зазначений положенням час. Жук Анна, студентка 3-го курсу юридичного факультету оголосила присутнім результати протоколу роботи студентської виборчої комісії КУП НАНУ. За результатами голосування студентів перемогу виборов Шляхов Ілля, студент ІІ курсу Юридичного факультету.

Юрій Бошицький, ректор, професор, заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України привітав Іллю Шляхова з перемогою, висловив слова впевненості, що студентський парламент продовжить кращі традиції своїх попередників студентського самоврядування та внесуть нові елементи креативності, більше активності в плідній громадській роботі, а особливо в патріотичній обізнаності спілкування з ветеранами Великої Вітчизняної війни, соціальної волонтерської роботи з дітьми дитячих будинків і людей, які потребують турботи.

Помічник проректора
Берлінова Тетяна