У КУП НАНУ відбувся брейн-рінг серед студентів 3 курсу

25 Грудня, 2014

19 грудня 2014 року відбувся брейн-рінг серед студентів 3 курсу, до 19 річниці заснування Київського університету права Національної академії наук України декади юридичного факультету,

Ведучими виступили студенти 4 курсу Гальцов Ілля Сергійович та  Подать Антон Вячеславович, які ставили питання стосовно різних галузей юриспруденції.
   Комісія у складі: декана юридичного факультету Бевз С.І.; завідувача кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу Чомахашвілі О.Ш.; завідувача кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Кудря І.Г.

Визначили переможців та нагородили їх дипломами: «За перемогу у брейн-рингу КУП НАНУ, проявлену швидкість реагування, впевненість у своїх силах та чудові знання у сфері юриспруденції».
      Вітаємо команду з їх першою перемогою та сподіваємося на їх подальші успіхи.