У КУП НАНУ відбувся День відкритих дверей

19 Березня, 2016

19 березня 2016 року в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти. Серед присутніх – випускники шкіл, студенти випускного курсу коледжів та фахівці, які вже мають дипломи, але бажають здобути юридичний фах.

Гості університету – майбутні студенти та їх батьки – мали нагоду познайомитися з особливостями організації освітнього процесу та наукової роботи в КУП НАНУ. Майбутні студенти відвідали наукову бібліотеку, криміналістичний навчальний комплекс (лабораторію криміналістики, тематичні музеї), лінгафонний кабінет, етнографічну кімнату, тренажерну залу тощо.

Абітурієнти ознайомилися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, посібниками та підручниками, а також найрізноманітнішими буклетами про досить насичене студентське життя в Університеті. Також вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з керівництвом університету – проректором з наукової та науково-педагогічної роботи О.В. Чернецькою, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, представниками Студентського парламенту.
     Всі гості отримали максимум інформації щодо умов вступу в КУП НАНУ, структуру та рівень науково-педагогічного складу; задали нагальні питання та одразу отримали на них компетентну відповідь; ознайомились з науковими, освітніми та культурними проектами Київського університету права НАН України. Все це дозволило майбутнім студентам та їх батькам здійснити діагностику якості умов навчання, відчути атмосферу закладу та  визначити рівень доброзичливості колективу..

Повну інформацію про життєдіяльність КУП НАНУ охочі могли довідатися з рекламних буклетів, які розповсюджувались серед відвідувачів заходу.

Обов’язково відвідайте наступний День відкритих дверей – 23 квітня 2016 року!
Не проґавте свій шанс побувати у ролі студента, долучитися до її величності Науки,
 відчути атмосферу Київського університету права НАН України!