У КУП НАНУ відбувся диспут студентів 5-го курсу (МП 51) на тему: «Екологія мови в умовах глобалізації»

10 Грудня, 2014

09 грудня 2014 року у Київському університеті права Національної академії наук України  відбувся диспут студентів 5-го курсу (МП 51) на тему: «Екологія мови в умовах глобалізації». Модератор –  зав. кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук, доцент Ожоган А. В. У доброзичливій, невимушеній атмосфері майбутні правники обговорювали проблеми захисту національної ідентичності в умовах глобалізації, ділилися власними думками щодо змін у сучасній мовній картині світу.

Активну участь у диспуті взяли студенти Величко К.Р., Коренюк О.В., Кортукова Т.О., Лазарчук М.С., Мацьків К.І., Осипова В.В., Пашковець О.О., Пузиренко В.М., Чебанов Е.М.