У КУП НАНУ відбувся фінал Міжнародного конкурсу студентських робіт на тему «Удосконалення системи захисту прав людини в Україні та світі»

29 Квітня, 2014

28 квітня 2014 року у Київському університеті права НАН України в рамках днів науки відбувся фінал Міжнародного конкурсу студентських робіт на тему «Удосконалення системи захисту прав людини в Україні та світі».
     До конкурсу ретельно готувалися як студенти, так і члени журі. Робота кожного учасника конкурсу отримала лінгвістичний відгук та рецензію, а допущені до фінальних очних змагань переможці 2-го етапу конкурсу мали підготувати виступ-презентацію та бути готовими до диспуту. Цей етап був важливим у визначенні переможців, враховувались такі моменти як самостійність, відповідність роботи заявленій темі та повнота її розкриття, логічність побудови виступу, креативність, коректність підготовленого та непідготовленого мовлення, вміння триматись та аргументувати свою думку, вміння чітко викладати стислу інформацію та вести діалог з аудиторією, чітко відповідати на поставлені питання та правильність вимови.

Журі очолила зав.кафедрою іноземних мов КУП НАНУ доц. Крепель В.І., до складу журі також увійшли: Поліванова О.М. – к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права  та порівняльного правознавства КУП НАНУ, Мушак Н.Б.  – к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права  та порівняльного правознавства КУП НАНУ, Батіна І.А. – старший викладач кафедри іноземних мов КУП НАНУ, Гетман В.І. – старший викладач кафедри іноземних мов КУП НАНУ та Мельниченко О.В. – викладач кафедри іноземних мов КУП НАНУ. Ірина Алімівна Батіна здійснювала модерування заключною частиною конкурсу.

До трійки лідерів увійшли студенти 3-го та 4-го курсів КУП НАНУ, серед яких і було визначено переможця. Це студентка 3-го курсу факультету міжнародних відносин КУП НАНУ Сусла Інна, дослідження якої стосувалося надзвичайно цікавої і актуальної теми: “Legal regulation of Intra– EU mobility rights provided for EU citizens and third-country nationals”, студент 4-го курсу факультету міжнародних відносин КУП НАНУ Парнєв Богдан, який вміло захищав свою роботу на тему: “Global Human Rights Regime: strengths and weakness” та студентка 3-го курсу факультету міжнародних відносин КУП НАНУ Озерова Катерина також з актуальною темою – “Improvement of EU legal basis concerning the exercise of rights of workers in the context of freedom of movement of workers” .
    Всі учасники представили цікаві презентації, виступали достойно, демонструючи не лише хороший рівень володіння англійською мовою, але й прекрасні навички у галузі міжнародного права. Вщент заповнена аудиторія з цікавістю слухала доповіді та брала участь в їх обговоренні, а виступи конкурсантів були настільки переконливими та рівними, що журі не відразу змогло розподілити призові місця, і лише шляхом відкритого голосування призери були визначені наступним чином: перше місце посіла  студентка 3-го курсу Сусла Інна, 2-ге та 3-є місце поділили Парнєв Богдан та Озерова Катерина відповідно. Всі учасники були нагороджені дипломами та цінними призами. Також і студенти, які найбільш активно долучилися до дискусій, в якості заохочення отримали подарунки.

Члени журі побажали присутнім на Міжнародному конкурсі студентам наснаги у вивченні іноземних мов і міжнародного права, та успіхів у науковій роботі.

Завідувач кафедри іноземних мов
 В.І.Крепель