У КУП НАНУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

23 Лютого, 2012

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в Київському університеті права НАН України відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади, участь у якій взяли студенти 4-го та 5-го курсу спеціальності «Правознавство».

Метою проведення олімпіади є виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів, активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів.
За результатами І-го етапу оргкомітет олімпіади, очолюваний ректором університету, професором Ю. Л. Бошицьким, визначив переможців, а саме:

• І-ше місце – Дюбко Сергій Павлович (група ПБ-42);
  • І-ше місце – Бернацька Яна Анатоліївна (група ПБ-44);
  • ІІ-ге місце – Ворожцова Світлана Анатоліївна (група ПСГ-53);
  • ІІІ-тє місце – Алтухов Олексій Олексійович (ПБ-44);
  • ІІІ-тє місце – Сам-Далірі Арсалан Ісмаілович (ПСК-52).

Дипломи переможцям І-й етапу Всеукраїнської студентської олімпіади будуть вручені на засіданні Вченої ради Київського університету права НАН України.
Переможці олімпіади, які зайняли І-ші та ІІ-ге місця будуть представляти Київський університет права НАН України у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, який відбудеться на базі Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» у березні місяці.

Подивитися результати студентської олімпіади

Оргкомітет  конференції