У КУП НАНУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства

19 Лютого, 2013

19 лютого 2013 р. у Київському університеті права НАН України відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства. До організаційного комітету увійшли:
Голова оргкомітету:
•    Ректор КУП НАНУ України, професор Ю.Л. Бошицький;

Члени оргкомітету:
•    проректор з наукової роботи, зав. кафедри конституційного та адміністративного права О.В.Чернецька;
•    проректор з науково-педагогічної роботи М.В.Глух;
•    декан юридичного факультету М.П.Короленко;
•    зав. кафедри теорії та історії держави і права В.М.Іванов;
•    заступник зав. кафедри цивільного і трудового права Г.З. Огнев’юк;
•    зав.кафедри кримінального права та процесу З.А. Тростюк;
•    зав. кафедри господарського права та процесу С.І.Бевз.

Робота олімпіади розпочалась з вітального слова ректора КУП НАНУ України, заслуженого юриста України, професора Ю.Л. Бошицького. Також учасників, студентів четвертого та п’ятого курсів денної форми навчання юридичного факультету КУП НАНУ, привітав пан Міхал Свантнер, директор відділу з питань співробітництва з деякими країнами Європи та Азії Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Швейцарія), який перебуває в Україні на запрошення ректора КУП НАНУ, проф. Ю.Л. Бошицького.

За результатами олімпіади, переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства братимуть участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, що пройде у Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».