У КУП НАНУ відбувся концерт приурочений до дня св.Валентина

15 Лютого, 2017

13 лютого у КУП НАН України відбувся концерт приурочений до Дня СВ. Валентина. На початку концерту президент студентського парламенту КУП НАНУ Вікторія Куліковська виступила зі вступною промовою, в якій привітала усіх закоханих з Днем СВ. Валентина, побажала їм палкого кохання, а тим, хто ще не знайшов свою половинку – обовов’язково знайти своє щастя!В організації концерту брали участь:

Вікторія Куліковська – президент СП КУП НАНУ, студентка 3-го курсу;
Олена Давидова – голова комітету культури, студентка 2-го курсу;

У програмі також брали участь:
1) Дар’я Маленко – студентка групи МП-11, зачитувала вірш Ліни Костенко “Спини мене”;
2) Аліна Капітан – студентка групи ПБ – 11, виконувала музичну композицію О. Білаша “Роздуми”;
3) Дмитро Поперечний студент групи МП-21, разом з Оленою Давидовою виконували пісню “Ти найкращий з людей”;
4) Христина Приступа – студентка групи МП-51, виконувала пісю “Маленька дитина”.

Прес-центр КУП НАНУ