У КУП НАНУ відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми адміністративного права України»

11 Грудня, 2013

До святкування 18-річчя університету 10 грудня 2013 року кафедрою конституційного та адміністративного права було проведено круглий стіл «Актуальні проблеми адміністративного права України».
     У роботі круглого столу прийняли участь викладачі кафедри Чомахашвілі О.Ш. та Братков І.С.
     Гостем круглого столу був Никулеско Дмитро, адвокат, який розповів студентам про адміністративно-правові заходи по захисту інтелектуальної власності.

Доповіді студентів юридичного факультету КУП НАНУ були присвячені актуальним питанням адміністративного права та процесу, проблемам адміністративного судочинства.
     Студенти продемонстрували зацікавленість у досліджених ними питаннях. Виявили обізнаність та ерудованість у даній проблематиці.

Завідувач кафедри конституційного та
адміністративного права КУП НАН