У КУП НАНУ відбувся круглий стіл в рамках засідання гуртка «Визначні пам’ятки права»

4 Грудня, 2014

1 грудня  2014 р. в Київському університеті права НАН України відбувся круглий стіл в рамках засідання гуртка «Визначні пам’ятки права», на тему: «Версальсько-Вашингтонська система в розрізі юридичних договорів».

Із вступним словом виступив керівник студентського гуртка, к. і. н. Панасюк Р. П. який окреслив основні історико-юридичні аспекти наведеної теми та її історико-правове значення в післявоєнному розвитку Європи та світу.
     Студенти презентували доповіді відповідно до програми круглого столу та  взяли активну участь в обговоренні заданої проблематики.

У заключному слові староста студентського гуртка Невінчаний М. О.  акцентував увагу на тому, що Версальсько-Вашингтонська система була не досконалою та являлася однією із причин розв’язання Другої світової війни, а також зазначив основні недоліки роботи Ліги Націй.