У КУП НАНУ відбувся круглий стіл «Європейська перспектива України: цивілізаційний аспект»

11 Грудня, 2013

11 грудня 2013 р.  на факультеті Міжнародних відносин на Кафедрі філософії і соціально-гуманітарних дисциплін відбувся круглий стіл «Євпорейська перспектива України: цивілізаційний аспект».
     Основними доповідачами були д.і.н. Потєхін О.В., к.ф.н. Кудря І.Г., відбулася жвава дискусія  з питань європейської інтеграції нашої країни в якій активну участь брали доц. Удод В.В., викл. Кальмук І.П., викл. Борисов Б.І., проф. Кодьєва О.П.
     Серед основних питань головна увага приділялася розкриттю факторів, які сприяють розповсюдженню проєвропейських настроїв в активній частині українських громадян і з іншого боку глибинні перешкоди, які стають на заваді просуванню нашої держави до Європи.

Учасники круглого столу дійшли
згоди про те, що євроінтеграційний потенціал України та шляхи його
реалізації заслуговують постійної уваги під час навчального процесу та у
науковій роботі кафедри.