У КУП НАНУ відбувся майстер-клас аспіранта Кембриджського університету пана Гайка Купелянца

11 Квітня, 2013

10 квітня 2013 року у рамках реалізації концепції майстер-класів та за сприяння ректора КУП НАНУ, заслуженого юриста України, проф. Юрія Бошицького відбувся майстер-клас пана Гайка Купелянца (Велика Британія).
   Пан Купелянц здійснює юридичну практику у м. Лондон, також є аспірантом Кембриджського університету (Велика Британія). Був стипендіатом Вірменської асоціації адвокатів, що дозволило йому восени 2010 року вступити до коледжу при Лондонському університеті. Працював у одній з найкращих наукових установ Великобританії – Британському інституті міжнародного і порівняльного правознавства,  де згодом й розпочав власні дослідження у сфері міжнародного приватного права як науковий співробітник. Також пана Купелянца було запрошено працювати асистентом викладача у Коледж королеви Марії при Лондонському університеті.

На майстер-класі «Комерційні аспекти міжнародного приватного права» були присутні: Марина Дей – декан факультету міжнародних відносин, Іванна Єдгарова – завідувач відділом міжнародних зв’язків та грантів, а також студенти факультеті міжнародних відносин та співробітники Київського університету права НАН України.
   Під час лекції обговорювались проблемні аспекти міжнародного приватного права України, а також було запропоновано їх вирішення з посиланням на європейський досвід. Пан Купелянц приділив увагу концептуальним питанням позовів, які знаходяться на розгляді, визнанню та виконанню рішень іноземних судів в Україні.
   Вищезгадана тематика викликала жваву дискусію серед присутніх. Студенти задавали питання, а почесний гість радо давав фахові відповіді.
Авторська лекція пана Купелянца закінчилась врученням сертифікату «Про проведення майстер-класу у КУП НАНУ», а також врученням сувенірів університету.

Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректору КУП НАНУ, заслуженому юристу України, професору Юрію Бошицькому за організацію майстер-класу пана Гайка Купелянца.

Матеріал підготовлено відділом міжнародних зв’язків та грантів