У КУП НАНУ відбувся майстер-клас директора департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою ВОІВ Міхала Швантнера (Женева, Швейцарія)

9 Березня, 2016

04 березня 2016 року в рамках реалізації концепції майстер-класів, а також на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького, Київський університет права Національної академії наук України відвідав директор департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності Міхал Швантнер.
     На майстер-клас зібралися студенти та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України.

Міхал Швантнер розповів, що поняття «інтелектуальна власність» вживалося юристами та економістами ще у 18 та 19 століттях, проте найбільше вживаним стало у другій половині 20 століття із заснуванням у 1967 році у Стокгольмі Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ). Доповідачем викладено основи інтелектуальної власності, висвітлено питання, пов’язані з охороною об’єктів авторського права та суміжних прав, а також промислової власності, зокрема винаходів і корисних моделей,  розкрито бачення розв’язання обмеженого правозастосування, ряд правовідносин щодо електронної форми об’єктів авторського права, їх охорони та захисту у разі порушення.
     На останок пан Швантнер наголосив, що 21 століття проголошено віком інтелектуальної власності та інформаційного суспільства чим визначена їх роль у подальшому людства.

Після майстер – класу Міхал Швантнер змістовно та цікаво дав фахові відповіді на запитання студентів та викладачів.
     Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректорові за організацію майстер-класу, проведеного паном Швантнер.

Прес-центр КУП НАНУ