У КУП НАНУ відбувся майстер-клас Голови Союзу юристів України, Президента Всесвітньої організації юристів – Валерія Олександровича Євдокимова

15 Березня, 2013

13 березня 2013 року Київському університеті права НАН України в рамках реалізації концепції майстер-класів, відбувся майстер-клас Голови Союзу юристів України, Президента Всесвітньої організації юристів Євдокимова В.О. на тему: «КОНСТИТУЦІЙНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ».
   На майстер-клас зібралися студенти та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України.
   Ректор університету, професор Ю.Л. Бошицький познайомив аудиторію з професійною діяльністю В.О. Євдокимова і зазначив, що Валерій Олександрович  є не тільки всесвітньо відомим правником, професіоналом-практиком, а ще й відомим теоретиком в галузі конституційного та кримінального права.

У своїй доповіді Валерій Олександрович  наголосив на тому, що роль юристів у забезпеченні верховенства права, розбудові правової демократичної держави можлива лише за умови проведення конституційної реформи в Україні.
   Наразі немає жодної сфери державної діяльності, яка могла б обійтися без  конституційного врегулювання правової підтримки, не кажучи про забезпечення закріплених в Конституції основоположних прав та свобод людини. Указом Президента України 17 травня  2012 р. створена Конституційна асамблея, яка проводить підготовчу аналітичну роботу щодо концептуального визначення необхідних змін до Конституції.
   Визначальним для конституційних механізмів є верховенство «влади народу», які повинні бути закріплені в нормах основного закону і реалізовані у всіх сферах функціонування суспільства і держави.

Сьогодні  держава Україна не виконує прямо прописані в Конституції зобов’язання в соціальній сфері. Звідси безпосередньо виникає потреба посилення та максимально-чіткого закріплення на конституційному рівні соціальної спрямованості державної діяльності, відповідальності держави перед людиною.

Студенти та викладачі університету щиро вдячні ректорові, професорові Ю.Л. Бошицькому за організацію майстер-класу, проведеного В.О. Євдокимовим.

Декан юридичного факультету
Короленко М.П.