У КУП НАНУ відбувся майстер-клас кандидата юридичних наук Геннадія Белорицького, помічника Головного рабина України та Києва

20 Березня, 2014

19 березня 2014 року у  у Київському університеті права НАН України відбувся майстер-клас кандидата юридичних наук Геннадія Белорицького, помічника Головного рабина України та Києва, який перебував в університеті на запрошення ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького. Майстер-клас був присвячений темі “Правова система держави Ізраїль”.

У рамках свого виступу гість розповів про історію становлення та особливості правової системи в Ізраїлі. Протягом зустрічі, студенти мали змогу порівняти правові системи України та Ізраїля та на реальних прикладах побачити різницю між законодавчими нормами, поставити актуальні запитання в даній області.

Студенти та співробітники КУП НАНУ дякують професорові Юрію Бошицькому, ректору університету за отриману можливість спілкування з провідним ізраїльським юристом Геннадієм Белорицьким, помічником Головного рабина України та Києва.

КУП НАНУ