У КУП НАНУ відбувся майстер-клас Кристини Герміди дель Лано

23 Листопада, 2012

22 листопада 2012 року у рамках реалізації концепції майстер-класів та на запрошення ректора, Заслуженого юриста України, проф. Юрія Бошицького Київський університет права Національної академії наук України відвідала професор Мадридського університету ім. Короля Хуана Карлоса (Іспанія), член-кореспондент Королівської Академії Права і Законодавства Іспанії Кристина Герміда дель Ллано.

На лекцію, яка була присвячена темі: «Рівні можливості як основа для соціально-економічної інтеграції імігрантів у ЄС», зібрались студенти факультету міжнародних відносин та працівники університету. Декан факультету Марина Дей ознайомила присутніх з біографією професорки: з 1995 р. – член Асоціації іспанських філософів; з 2001 р. – член Іспанської асоціації ім. Александра фон Гумбольдта; з 2006 р. – член-кореспондент Королівської академії юриспруденції та законодавства, Мадрид, Іспанія. 1998-2000: степендіат фундації Александра фон Гумбольдта (Бонн, Німеччина), проходила практику на юридичному факультеті Університету ім. Александра фон Гумбольдта, Берлін, Німеччина; 2008-2012: учасник дослідницького проекту «Релігійна свобода в Іспанії» та «Вплив порівняльного права на громади Мадриду»; 2009-2012: учасник дослідницького проекту «Права людини у епоху інтеркультуралізму» під егідою Міністерства освіти та науки Іспанії; 2011: нагороджена почесним знаком «За заслуги перед Австрійською Республікою»; 2012-2015: учасник дослідницького проекту Міністерства освіти та науки Іспанії: «Принципи уникнення дискримвнації та нові права».
     У своєму майстер-класі почесна гостя КУП НАНУ підкреслила, що однією з ключових проблем у світі є сучасні процеси міграції. Їх сутність полягає у тому, що люди прагнуть матеріального благополуччя та мирного існування. Основними причинами міграції можуть бути локальні або регіональні військові конфлікти, природні та техногенні катастрофи, епідемії, голод, низький рівень життя, політичні процеси та багато інших. Рівні можливості ж, забезпечують реалізацію основних понять у напрямку вирішення проблеми іміграції.

Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректору, проф. Юрію Бошицькому за організацію візиту проф. Кристини Герміди дель Лано.