У КУП НАНУ відбувся майстер-клас Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея в Україні, пана Лі Янг-Гу

22 Березня, 2018
    22 березня 2018 року в рамках нового проекту КУП НАН України «Діалоги відомих особистостей світу зі студентами» відбувся майстер-клас Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея в Україні, пана Лі Янг-Гу на тему: «Феномен Південної Кореї. Бачення та стратегія співпраці Корея –Україна».

korea1.jpg

korea2.jpg

korea3.jpg

На майстер-класі були присутні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники  Київського університету права НАН України, під час якого дипломат окреслив питання історії та особливостей сучасного національного розвитку своєї країни, стану та завдань економіки, політики, безпеки, соціальної сфери, а також майбутнього корейсько-українського співробітництва щодо реалізації міжнародних проектів і програм.
    Також цікавим була думка доповідача про орієнтацію на наступні принципи: мир, патріотизм, процвітання, піонер, престиж, професіоналізм. Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в України, пан Лі Янг-Гу виразив надію, що Україна матиме краще майбутнє.

korea4.jpg
korea5.jpg

korea6.jpg

Ректор Київського університету права НАНУ, професор Бошицький Юрій Ладиславович виклав свою концепцію бачення розвитку навчально-наукового співробітництва Київського університету права НАН України з ВНЗ-партнерами із Республіки Кореї.
    Після майстер-класу гість відповів на чисельні запитання науково-педагогічних працівників і студентів.
    По завершенню зустрічі було зроблене пам’ятне фото на згадку, яке є доброю традицією Київського університету права НАН України. Адміністрація, професорсько-викладацький склад, студенти КУП НАНУ щиро вдячні за візит Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея в Україні, пана Лі Янг-Гу.

korea8.jpg
korea7.jpg