У КУП НАНУ відбувся майстер-клас напередодні Дня юриста для студентів 4-го курсу юридичного факультету

4 Жовтня, 2013

На прохання кафедри господарського права та процесу 4 жовтня 2013 року в Київському університеті права НАН України відбулася зустріч адвоката, керуючого партнера адвокатського об’єднання «Юскутум» Артема Афяна зі студентами 4-го курсу. Темою зустрічі була: “Як живуть і чим харчуються акули юридичного бізнесу”, в рамках якої адвокат освітлив питання: що таке юридичний бізнес і як він влаштований, види юридичної практики (приватна практика, юридична компанія), work-life ballance, управління юридичною компанією.
     Юриспруденція, – відмітив він, – вимагає від людини надзвичайних зусиль. Окрім знання права, знання психології, необхідно володіти мовою. Юрист повинен говорити так, щоб його чули. При цьому, створюючи власний юридичний бізнес, особа стає, в першу чергу, управлінцем, а потім вже юристом. Коли працюєш на себе, – робота не закінчується ніколи. Тому обов’язково потрібен баланс «робота-інше в житті». Професія юриста вимагає роботи над собою і вміння відпочивати. Якщо створюючи власну юридичну компанію, ви знайдете ще не зайняту нішу юридичних послуг, то треба близько 5-ти років, щоб закріпити її за собою і стати відомим. Вибираючи спеціалізацію в сфері юридичного бізнесу варто дати відповідь на два питання: чи зможете ви займатися такою діяльністю щодня? Чи будуть вам за це платити гроші?
     Студенти зацікавлено слухали доповідь молодого, але вже доволі успішного юриста, кар’єра якого пов’язана з приватною юридичною практикою. Вони могли побачити, що бажання, цілеспрямованість, працелюбність і наполегливість можуть принести свої вдалі результати. Перед ними був яскравий приклад людини, яка змогла збудувати власний бізнес, в межах якого виділити нові сфери правової практики і створити команду людей, зацікавлених в пошуку інноваційних задач та рішень в юриспруденції.

Матеріал підготовлено
кафедрою господарського