У КУП НАНУ відбувся майстер-клас науковців Гданського університету (Польща)

11 Квітня, 2018
    10 квітня 2018 року в рамках нового проекту  Київського університету права НАН України «Діалоги відомих особистостей світу зі студентами» відбувся майстер-клас доктора, професора кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету Анни Ритель-Варзохи на тему: «Європейське право Польщі з позиції права конституційного» та  професора відділу конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету Агнешки Гайди на тему: «Особливості сучасного польського конституціоналізму».
    На майстер-класі були присутні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Київського університету права НАН України, під час якого доповідачі окреслили питання історії та особливостей сучасного стану конституціоналізму у Польщі, з’ясували деякі особливості організації влади в державі як на національному так і на місцевому рівнях, обговорили проблеми реформування та перспективи сучасної юридичної освіти у Гданському університеті, а також питання майбутнього польсько-українського співробітництва щодо реалізації міжнародних освітніх проектів і програм.

master1.jpg

master2.jpg

master3.jpg

Після майстер-класу гості відповіли на чисельні запитання науково-педагогічних працівників, аспірантів та студентів. Знаково, що спілкування відбувалося англійською мовою.
    Адміністрація, професорсько-викладацький склад, студенти КУП НАНУ щиро вдячні за візит професора кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету Анни Ритель-Варзохи та  професора відділу конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету Агнешки Гайди.