У КУП НАНУ відбувся майстер-клас полковника Матвєєнко Олександра Васильовича, начальника відділу планування та підготовки Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України

26 Квітня, 2013

25 квітня 2013 р. на факультеті міжнародних відносин КУП НАНУ відбувся майстер-клас полковника Матвєєнко Олександра Васильовича, начальника відділу планування та підготовки Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України.

Знаковим є те, що зустріч полковника Матвєєнко відбулася саме зі студентами факультету міжнародних відносин, оскільки Олександр Васильович працює в сфері міжнародного військового співробітництва та має досвід роботи у Верифікаційному координаційному комітеті НАТО у м. Брюссель, участі у засіданнях керівників верифікаційних структур у сфері контролю над озброєнням на переговорах у м. Відень, проведенні занять в Міжнародному багатонаціональному миротворчому Центріу м.Кілкіс, Греція, заходах міжнародного співробітництва в Україні та за кордоном.
   Тематика виступу була присвячена верифікаційній діяльності Збройних сил України та контролю над озброєнням як складової національної безпеки України.
   Під час лекції обговорювались проблемні аспекти версифікаційного режиму за міжнародними договорами у галузі контролю над озброєнням та діяльністю Збройних сил Украпїни у зазначеній сферію.
   Вищезгадана тематика лекції та її презентація викликала жваву дискусію серед присутніх. Студенти задавали питання, а почесний гість радо давав фахові відповіді.

З авторською лекцією полковника Матвєєнко Олександра Васильовича, начальника відділу планування та підготовки Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України можна ознайомитися тут.

Прес-центр КУП НАНУ