У КУП НАНУ відбувся майстер-клас професора Статі Статева (Софія,Болгарія)

26 Жовтня, 2012

25 жовтня 2012 року,  в рамках реалізації Концепції майстер-класів та на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького, ректор Університету національного та світового господарства, професор Статі Статева провів майстер-клас «Економічний розвиток Болгарії 1991-2010 р. і сучасна економічна криза» для студентів і аспірантів КУП НАНУ.
     У ході візиту професора С. Статева до КУП НАНУ відбулося обговорення напрямків подальшої співпраці між навчальними закладами.
     Під час екскурсії по університету, яку проводили проректор з адміністративної та господарської роботи Володимир Бойко, проректор з наукової роботи Олена Чернецька  і декан факультету міжнародних відносин Марина Дей, гість мав змогу оцінити межі діяльності КУП НАНУ.

До сфери наукових інтересів професора Статева входять такі напрямки, як теорія та методологія макроекономічного аналізу, фінансовий та економічний розвиток, економічний ріст, ефективність економічної структури. Під час майстер-класу пан С. Статев зазначив, що «фінансова криза» є досить важливою проблемою глобального рівня.  Зараз ми бачимо її масштаби та руйнівні наслідки як для економічного, так і для політичного, соціального життя країн. Жодна країна не застрахована від кризи – і досвід сьогоднішньої світової кризи це лише підтверджує (постраждали навіть ті країни, фінансові моделі яких вважалися еталоном досконалості). Світова економічна криза сприяє прояву всіх проблем, що були накопичені в економіці держави, зокрема як Болгарії так і України, протягом останніх двох десятиріч.

Представлений матеріал мав презентаційне підкріплення, що сприяло зацікавленості студентів, які взяли активну участь у дискусії з актуальної проблематики. Майстер-клас закінчився врученням сертифікату «Про проведення циклу майстер-класів у КУП НАНУ» та цінних подарунків від імені ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького.