У КУП НАНУ відбувся майстер-клас Радника Посольства Республіки Болгарії в Україні Петара Танєва

3 Грудня, 2015

03 грудня 2015 року в рамках реалізації концепції майстер-класів, а також на запрошення ректора, професора Ю. Бошицького, Київський університет права Національної академії наук України відвідав Радник Посольства Республіки Болгарії в Україні Петар Танєв.
     Пан Танєв провів майстер-клас на тему: «Роль Ради Європи в єдиному європейському процесі. Внесок Болгарії в основні завдання організації Ради Європи».

Розкрив історичні передумови формування Європейської Ради та роль У. Черчеля у її створенні.
     Звернув увагу на те, що єдність Європи випливала із багатоманіття національних ідентичностей.
     Петар Танєв провів історичні паралелі між санкціями Європейської Ради відносно Росії та Греції. Запропонував провести дискусію у формі обміну думками.
     На завершення зустрічі Петару Танєву вручили цінні подарунки.

Студенти щиро вдячні ректорові Ю.Л. Бошицькому за організацію майстер-класу, проведеного паном Радником.