У КУП НАНУ відбувся майстер-клас Валерія Олександровича Євдокимова, голови Союзу юристів України

23 Лютого, 2012

23 лютого 2012 р. у Київському університеті права НАН України в рамках реалізації концепції майстер-класів, була проведена лекція голови Союзу юристів України, члена Наглядової ради Київського університету права НАН України Євдокимова Валерія Олександровича на тему «Юрист – розум, честь і совість нашої епохи».
     На майстер-клас зібралися студенти та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України.

Ректор університету, професор Юрій Ладиславович Бошицький познайомив студентів з біографією В.О. Євдокимова, і зазначив, зокрема, що В.О. Євдокимов у 1964 році закінчив Харківський юридичний інститут. Голова Союзу юристів України (з 1995). Нині він Президент Всесвітньої організації юристів (з 2011), Президент Світового конгресу українських юристів (з 1998), Президент Всесвітньої асоціації юристів у країнах СНД (з 1998), Президент Всесвітньої асоціації юристів (2003–2005, 2009–2011), Почесний Президент Всесвітньої асоціації юристів, Президент Всесвітньої асоціації юристів у країнах Європи (з 2011), Президент Міжнародного благодійного фонду юристів України, Віце-президент Міжнародного Союзу юристів Росії, Академік Академії економічних наук України, Академік міжнародної академії фундаментальних основ буття, Академік Російської академії природних наук. Держава відзначила В.О. Євдокимова почесними званнями Заслужений юрист України, Почесний працівник Державної податкової служби України, Почесний працівник прокуратури України. Це лише короткі штрихи біографії, за якими життя знаного в Україні та за її межами правника.
     Професор Євдокимов В.О. розпочав майстер-клас із привітань з Днем захисника Вітчизни та наголосив на тому, що роль юристів у забезпеченні верховенства права, розбудові правової демократичної держави, підвищенні правової культури, закріпленні в суспільній свідомості почуття поваги до закону важко переоцінити. Наразі немає жодної сфери державної діяльності, яка могла б обійтися без правової підтримки, не кажучи про суто юридичний фундамент органів влади, прокуратури, суду, адвокатури, нотаріату. Виняткове значення професії юриста полягає в тому, що саме правники покликані виконувати найважливішу суспільну місію – забезпечувати поступальний розвиток держави як інституції, де визнається і діє принцип верховенства права, а суспільство об’єднується й консолідується на основі демократичних цінностей.

Студенти щиро вдячні ректорові, професорові Ю.Л. Бошицькому за організацію майстер-класу, проведеного В.О. Євдокимовим.