У КУП НАНУ відбувся науково-методичний семінар «Методика проведення наукових досліджень та вимоги до наукової мови»

5 Грудня, 2016

До тижня права на кафедрі цивільного у трудового права КУП НАН України проведено науково-методичний семінар «Методика проведення наукових досліджень  та вимоги до наукової мови» за участі членів кафедри, її аспірантів та здобувачів, студентської молоді.
     З доповіддю «Методи досліджень у науці цивільного права»  виступив в.о. зав. кафедри д.ю.н. професор. Р.Б. Шишка, а також професор кафедри В.О. Десятник. Цікаві повідомлення були у доцентів О.А. Рассомахіної та В.О. Кожевникової.
     Основний висновок про те, що «Дорогу швидше подолає той, хто знає як її безпечно пройти»  отримав своє підтвердження, а узагальнення, рекомендації та зауваження учасників стали доброю школою підвищення методологічного забезпечення майбутніх досліджень учасників.

В.о. зав. кафедри  професор Шишка Р.Б.