У КУП НАНУ відбувся науково-практичний семінар «Ефективність господарського судочинства»

6 Грудня, 2013

До святкування Дня університету 4 грудня 2013 року кафедрою господарського права та процесу було проведено науково-практичний семінар «Ефективність господарського судочинства».
     З вітальним словом до учасників семінару звернулась проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Чернецька Олена Василівна, яка відмітила роль і значення підвищення ефективності господарського судочинства.

У заході з доповідями брали участь викладачі кафедри – зав.кафедри, проф. Бевз С.І., доц. Похиленко І.С., доц. Подоляк С.А., ст. викл. Сонюк В.А., ас. Ніколаєва І.В., аспіранти кафедри – Дейнега О.О., Твердохліб Ю.В., Чорна Н.В., а також студенти 4-5 курсів та магістратури. Крім того, в семінарі брали участь представники з інших навчальних закладів, зокрема, Національного авіаційного університету – проф. Козирєва В.П.,студенти: Сеник В.О., Пінчук О.Б., Сірук К.Л., Субота Д.С., Цвіліховська Ю.О., Київського національного торгово-економічного університету – Бонь Б.О. та коледжу Київського університету  ринкових відносин – Терещенко Є.

Метою науково-практичного семінару було  обговорення найбільш актуальних проблем сучасного стану господарського судочинства та шляхи підвищення його ефективності.
     У наукових доповідях, піднімались питання щодо електронного господарського судочинства, доцільності альтернативних способів вирішення спорів в Україні (медіація), проблем підвідомчості господарських спорів у судочинстві України, проблем кодифікації господарського процесуального законодавства як важливого напряму його вдосконалення тощо.
     Робота науково-практичного семінару «Ефективність господарського судочинства» здійснювалась у формі засідання, яке пройшло на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та зацікавленням як молодих вчених, так і студентської молоді.

За результатами роботи науково-практичного семінару були сформовані рекомендації щодо підвищення ефективності господарського судочинства.