У КУП НАНУ відбувся науково-практичний семінар «ІНСТИТУТ ШЛЮБУ: УМОВИ УКЛАДАННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ ЗАРУБІЖНИХ ДЕРЖАВ»

5 Квітня, 2016

4 квітня  2016 року о 15:10 в ауд. 205А кафедрою цивільного та трудового права університету було проведено науково-практичний семінар на тему: «Інститут шлюбу: умови укладання та особливості за законодавством зарубіжних держав». Керівником семінару була кандидат юридичних наук, доцент кафедри Рассомахіна Ольга Андріївна.  В межах семінару обговорювалися актуальні проблеми сучасного стану розвитку сімейного права та особливості правового регулювання шлюбних відносин в зарубіжних державах, зокрема, в США, країнах ЄС (Нідерландах, Італії та Іспанії), В’єтнамі, Індії, ОАЕ, а також проблема правового регулювання укладання шлюбів в Україні на тимчасово непідконтрольній їй території.  Учасниками семінару були студенти 3 курсу Юридичного факультету: Білоусова Яна (група ПБ-32), Гуцал Ольга (група ПБ-31), Замятін Микита (група ПБ-34), Івчук Наталія (група ПБ-31), Макаренко Олександра (група ПБ-34), Мацюк Микола (група ПБ-32), Пособчук Валерія (група ПБ-34), Філоненко Олег (група ПБ-34); викладачі та аспіранти університету, зокрема, аспірант університету, асистент кафедри Простибоженко Олег Сергійович та  кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри Великанова Марина Миколаївна. Учасники семінару виступали з доповідями, а також брали участь у дискусії. Відзначилися науковою цікавістю та проблематикою доповіді Білоусової Яни, Мацюка Миколи та Макаренко Олександри.

Під час дискусії обговорювалися питання щодо: порядку укладання шлюбів у зазначених державах; особливостей правового регулювання майнових, в тому числі аліментних відносин подружжя; тенденцій розвитку сімейного законодавства у зарубіжних державах; матеріальні аспекти сімейних відносин у зазначених країнах.