Національна академія наук України Київський університет права

У КУП НАНУ відбувся науково-практичний семінар «Модель ООН: KULMUN- 2015»

24 Березня, 2015

     20-21 березня 2015 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбувся науково-практичний семінар «Модель ООН: KULMUN- 2015», присвячений Міжнародному дню щастя та 125-річниці від дня народження Володимира Михайловича Корецького.        
У програмі науково-практичного семінару студенти та учні шкіл України розглядалися такі питання:


1.    Комітет з питань роззброєння
Роль посередництва в мирному вирішенні суперечок, попередження та урегулювання збройних конфліктів.  
2.    Рада з прав людини
Захист і заохочення реалізації прав дітей, позбавлених волі.
3.    ЮНЕСКО
Розвиток сучасної, якісної та інклюзивної освіти
4.    Економічна та соціальна рада
Міжнародна співпраця з метою викорінення сирітства в світі.


     Модератором даного заходу було обрано Опрю Дар`ю, студентку першого курсу юридичного факультету, радника ректора зі студентських питань на громадських засадах, їй було довірено виступати в найпочеснішій  ролі семінару – Генерального  Секретаря ООН. Дар`я у вітальному слові до присутніх (англійською) поставила завдання, що передбачені методикою проведення науково-практичного семінару. Учасників привітав з початком семінару ректор, професор Юрій Бошицький та почесний гість КУП НАНУ Міхал Вархола – голова Академічного співтовариства Михайла Болудянського у Словаччині місто Кошице.


     На закритті семінару 4 комітети представили проекти своїх резолюцій, які були прийняті консенсусом.
     Даний захід сприяв обміну досвідом моделювання системи ООН та розширив зв’язки між студентами та освітянськими закладами.


     Цікавими були висловлювання під час бліц-опитувння  нової ґенерації молоді щодо визначення щастя: щастя – мати здорових батьків, міцну родину, щасливу без війни Україну, бо діти народжуються не для війни; щастя – це бути здоровим та усміхненим, успішно навчатися та без війни жити щоденно; щастя для мене – це чудове самопочуття моїх друзів на сході України та розуміння того, що є люди яким я все ще потрібна; для мене щастя – це те, що має бути у кожного з нас!
     Захід проходив у режимі онлайн, усі учасники були відзначені сертифікатами. Понад 60 учасників протягом 2-х днів представляли виші, гімназії, ліцеї, школи нашої рідної України.