У КУП НАНУ відбувся науковий семінар на тему: «Сучасні тенденції міграційних процесів як виклик сьогодення»

11 Грудня, 2018
     Враховуючи велику кількість мігрантів у світі, яка постійно зростає, 4 грудня 2000 року Генеральна Асамблея проголосила 18 грудня Міжнародним днем мігранта. У цей день в 1990 році Асамблея прийняла Міжнародну конвенцію про захист прав всіх трудящих-мігрантів та членів їх сімей. На сьогодні проблема міграції дуже актуальна у світі: це мільйони біженців з країн Близького Сходу, трудові мігранти і так званий «відплив умів» у країнах Європи і США, а також внутрішньо переміщені особи в Україні.

radmv1.jpg

radmv2.jpg

radmv3.jpg

З нагоди Міжнародного дня мігранта,  з метою привернення уваги до проблем захисту прав мігрантів і біженців та членів їх сімей, 5 грудня 2018 року у Київському університеті права НАН України за участі аспірантів та студентів було проведено науковий семінар на тему: «Сучасні тенденції світових міграційних процесів як виклик сьогодення».
    Зокрема, у науковому семінарі взяли участь Олександр Даценко – співробітник Представництва Міжнародної організації міграції в Україні; Алла Хмарук та Яна Кононенко – представники ДП «Документ», а також Маргарита Маліновська – представник проекту «Association4U», які поділились практичним досвідом регулювання міграційних процесів в рамках певних проектів та організацій.
    Під час наукового семінару також були розглянуті актуальні питання захисту прав біженців і мігрантів у рамках Організації Об’єднаних Націй, Міжнародної Організації Міграції, Міжнародної Організації Праці, Ради Європи,  Європейського Союзу, тощо.

radmv4.jpg

radmv5.jpg

Цікаві запитання та відповіді, жвава дискусія та різносторонній підхід забезпечили ефективність, інформаційну насиченість та продуктивність заходу. Учасники не лише поділилися своїми науковими напрацюваннями, заслухали практиків у сфері міграції, але й напрацювали нові ідеї для проведення подальших досліджень.

Прес-центр Ради молодих вчених КУП НАНУ