У КУП НАНУ відбувся університетський квест на тему «Шевченко вчора, нині і завжди…»

21 Березня, 2014

20 березня 2014 року в рамках заходу «Такий далекий та близький Шевченко: творча спадщина Кобзаря», відбувся загально університетський квест на тему «Шевченко вчора, нині і завжди…», в якому всі охочі могли взяти участь. Студенти показали свої знання творчості та життя Тараса Шевченка, декламували вірші поета, познайомилися з маловідомими фактами з життя поета, мали змогу почути пісні на слова Кобзаря.

Цей унікальний досвід сприятиме залученню молоді до вивчення творчості Кобзаря, шани та єднання з іншими культурами, що становить неоціненний вклад в розвиток духовності, національної свідомості та збагачення культурного досвіду.