У КУП НАНУ закінчився цикл майстер-класів проф. Легкоступа

19 Листопада, 2012

16 листопада 2012 року лекцією під назвою «Адміністратор між теорією і практикою» закінчився цикл майстер-класів ректора Університету Святих Кирила і Мефодія проф. Пламена Легкоступа (Велико Тирново, Болгарія).
     Почесний гість розповів про роботу університету, який є одним з провідних вищих навчальних закладів Болгарії. Хотілось би зазначити, що у 2010 році, у рамках міжнародної діяльності КУП НАНУ, був підписаний меморандум про майбутню співпрацю між Київським університетом права НАНУ та Університетом Святих Кирила і Мефодія (Велико Тирново).

Проф. Легкоступ ознайомив аудиторію зі своїм життєвим шляхом, та науковими і творчими доробками, саме: ректор болгарського університету є автором та співавтором 8 монографій, більше 20 підручників та посібників, студій та статей у фахових виданнях, дисертаційних робіт. Творчі пошуки здійснюються в області живопису, графіки, скульптури та ілюстрацій. Провів більше 70 самостійних виставок в Болгарії, Франції, Австрії, Бельгії, Росії, Німеччини, Швеції, Сербії, Чорногорії, Македонії. Його роботи належать до колекції Національної художньої галереї у м. Софія, Художнім галереям у м. Велико Тирново і м. Разграді, Культурному центру A.M.O.R.C в Парижі, Франція; Болгарському культурно-інформаційному центру в Москві; фундації «ARTKIBIUS» в Бельгії та ряду приватних колекцій в Болгарії та за кордоном.
     Майстер-клас викликав дискусію та зацікавлення у студентів, а також спонукав до роздумів.

Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректору КУП НАНУ, Заслуженому юристу України, проф. Ю.Л. Бошицькому за організацію майстер-класу ректора університету Святих Кирила і Мефодія, проф. Пламена Легкоступа (Велико Тирново, Болгарія).