У КУП НАНУ завершився цикл тренінгів професора Вісконсінського міжнародного університету, члена ради директорів (2004-2007) Майкла Бедвела

30 Жовтня, 2012

З 15 по 29 жовтня 2012 року у Київському університеті права Національної академії наук України було проведено цикл тренінгів для професорсько-викладацького складу професора Вісконсінського міжнародного університету, члена ради директорів (2004-2007) Майкла Бедвела. Почесний гість викладав в університетах Любляни, Праги, США, Великобританії. Автор більше ніж 60 наукових робіт у сфері менеджменту, статистичних методів у наукових дослідженнях, прийняття рішень, корпоративного менеджменту, політики та публічного управління.

Проф. Бедвел розглянув методи та технології статистики у юридичному аспекті. Хотілось би зауважити, що лектор використовував авторські методики під час розкриття теми. Особливо цінним тренінг став для представників кафедри кримінального права так, як загальновідомим є той фактор, що статистичні методи широко використовуються у кримінології, котрі у свою чергу трансформуються у єдиний процес статистично-кримінологічого дослідження.

Після закінчення тренінгу проф. Майкл Бедвел зустрівся з ректором КУП НАНУ, Заслуженим юристом України, проф. Ю.Л. Бошицьким. У ході перемовин, сторонами було обговорено широкий діапазон напрямків співробітництва у рамках міжнародної діяльності університету.