У Київському університет права НАН України відбувся круглий стіл на тему «Сучасні проблеми виконавчого провадження»

22 Березня, 2016

21 березня 2016 року кафедра конституційного, адміністративного та господарського права та процесу за участю студентів 4-го курсу факультету «Правознавство та міжнародні відносини» організувала та провела 6-й круглий стіл на тему «Сучасні проблеми виконавчого провадження» під керівництвом Загрішевої Надії Володимирівни (ст. викладач кафедри конституційного, адміністративного та господарського права та процесу).
     Участь у круглому столі взяли більше 30 студентів 4-го курсу, які підготували цікаві та різновекторні доповіді, присвячені місцю та ролі виконавчого провадження на сучасному етапі розбудови Української державності.
     Із вступним словом виступила Загрішева Надія Володимирівна, яка наголосила на актуальності обраної тематики, звернувши особливу увагу на незадовільний стан фактичного виконання рішень судів та інших посадових осіб в Україні.

В рамках роботи круглого столу учасники торкались наступних проблем: ролі, функцій та значення державних виконавців в грузинській системі виконавчого провадження та в інших країнах світу (США, Фінляндія, Франція, Німеччина, Іспанія); проведення електронних торгів за допомогою системи СЕТАМ; взаємодії органів ДВС України з органами поліції та багатьох інших.

Найбільшу зацікавленість у присутніх викликали доповіді присвячені: системам державних виконавчих моделей у світі (Хатамова В., Пб-43), приватним виконавчим системам світу (Уханська О., ПБ-41), правовому статусу Національного бюро виконання Грузії та інституту приватних виконавців (Джаші К., ПБ-46). Серед проблем національного рівня, які зазнали найбільш жвавого обговорення, виділено: належне повідомлення боржника про відкриття виконавчого провадження (Андросенко А., ПБ-41), виїзд боржника за кордон (Мартинюк М., ПБ-41), примусове входження державного виконавця до приміщень за місцем мешкання, знаходження боржника (Марковська Ю., ПБ-43).

ст. викладач кафедри
конституційного,адміністративного
 та господарського права та процесу
Загрішева Надія Володимирівна